Güzel haberi Yasmin Erbil duyurdu: Mehmet Ali Erbil ayağa kalktı!

Güzel haberi Yasmin Erbil duyurdu: Mehmet Ali Erbil ayağa kalktı!
Türkiye'de sadece iki kişide bulunan kaçış sendromu hastalığıyla mücadele eden Erbil, bir yandan da kemik iliğindeki değişim nedeniyle kök hücre tedavisi görüyor. Uzun süren yoğun bakım tedavisi sonrası ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ilk kez ayakta görüntülendi. Güzel haberi Yasmin Erbil, babasıyla doğum gününde çekildiği kareyi "Çok şükür" notuyla duyurdu.

Yakalandığı kaçış sendromu hastalığı nedeniyle ölümden dönen Mehmet Ali Erbil, uzun süren yoğun bakım tedavisi sonrası  bir süredir de evinde tedavi görüyor.

Mehmet Ali Erbil, kızı Yasmin’i (25) doğum gününde yalnız bırakmadı. Hastalık sürecini atlatıp, yeniden ayağa kalkan Erbil, kızı Yasmin, eski eşi Nergis Kumbasar ve oğlu Ali ile mutluluk pozu verdi.

m1-055.jpg

Mehmet Ali Erbil, ilk kez ayağa kalktığı pozu yayınlayarak kızı Yasmin Erbil'in doğum gününü, "Bugün benim prensesim doğmuş" notuyla kutladı. Yasmin Erbil de kendi sayfasından "Çok şükür" mesajını yayınladı.

5fc7a31a214ed810dcad90e1.jpg

Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu ile ilgili son olarak gelen haberlerde, ünlü şovmenin yaşadığı sıkıntılardan kurtulmak adına kök hücre tedavisine başladığı duyurulmuştu.

5fc7a31a214ed810dcad90db.jpg

Kızı Sezin Erbil, sosyal medya hesabından babasının fotoğrafını paylaşıp, 'Ve işte her şeyim. Çok soruyordunuz, sizin için biraz önce çekilmiş son hali. Ayrıca şimdi söylemiyorum çok yakında büyük sürpriz var' notunu düşmüştü.

 

63 yaşındaki şovmen, 235 gün yoğun bakımda kaldıktan sonra verdiği röportajda, "Türkiye'nin dört bir yanından insanlar dua etmeye gelmişler. Fizik tedavi sürecinde tembel davranıyorum. Doktorlar yüzde 99 ihtimalle yürüyeceğimi söylediler. Kaçış sendromu hastalığı Türkiye'de iki kişide var, biri benim" demişti.

 

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş
Tüm Hakları Saklıdır ©
Yeni Çağ Gazetesi

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel: (0212) 452 40 40
Faks: (0212) 452 40 58