İstanbul'da sabaha karşı zehir tacirlerine narkotik operasyonu

İstanbul'da sabaha karşı  zehir tacirlerine  narkotik operasyonu
İstanbul merkezli 5 ilde 35 ayrı adrese 38 şüphelinin yakalanmasına yönelik uyuşturucu operasyonunda çok sayıda şüpheli gözaltına alındı. 

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler tarafından İstanbul merkezli 5 ilde 35 ayrı adrese eş zamanlı olarak uyuşturucu operasyonu düzenlendi. Narkotik ve Özel Harekat polisleriyle birlikte polis helikopteri de havadan operasyona destek verdi.
Şişli Mahmut Şevket Paşa Mahallesi'nde bulunan 5 katlı bir binanın 1. katına giren polis ekipleri içeride bir süre arama yaptı. Adreste bir şüpheli ise gözaltına alındı. Baskın yapılan adreslerden biri de Beyoğlu Bostan Sokak'taki 4 katlı binanın 2 katıydı. Polis ekipleri adreste arama yaptı.
istanbul-merkezli-5-ilde-uyusturucu-operasyonu-cok-sayida-gozalti-2296-dhaphoto1.jpgistanbul-merkezli-5-ilde-uyusturucu-operasyonu-cok-sayida-gozalti-2296-dhaphoto2.jpgistanbul-merkezli-5-ilde-uyusturucu-operasyonu-cok-sayida-gozalti-2296-dhaphoto3.jpgistanbul-merkezli-5-ilde-uyusturucu-operasyonu-cok-sayida-gozalti-2296-dhaphoto4.jpg
DHA

 

 

 

 

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş