MasterChef Türkiye’de bomba iddia. Berker Başmanav ‘MasterChef’te aşk var’ sözleriyle hangi yarışmacıları kastetti

MasterChef Türkiye’de bomba iddia. Berker Başmanav ‘MasterChef’te aşk var’ sözleriyle hangi yarışmacıları kastetti
MasterChef Türkiye 2020'den elenen Tanya Kilitkayalı, yarışmacı arkadaşlarından Berk İlter’in YouTube’da yayınlanan ‘Kaybedilenler Kulübü’ programına konuk oldu. Tanya'nın özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yarışmacılardan Berker Başmanav'ın başka bir programdaki ‘‘MasterChef’te aşk var’ sözleriyle hangi yarışmacıları kastetti.

MasterChef Türkiye yarışmasında yer alan Berk İlter, YouTube’da yayınlanan ‘Kaybedilenler Kulübü’ programına yarışmadan arkadaşı Tanya Kilitkayalı’yı konuk etti. Berk İlter ile Tanya Kilitkayalı birlikte yemek yaptı.

İşte “Nişanlımdan ayrıldım, sevgilim olabilir” sözleriyle kafaları karıştıran Tanya Kilitkayalı’nın açıklamalarından satır başları;

yenicag-masterchef-berker2.jpg

“YARIŞMADA EN SEVDİĞİM ARKADAŞIM EBRU”

Youtube’da program yapmaya düşünmüyorum. Şimdilik planlarım işime yoğunlaşmak. Survivor’a katılmayacağım. Çok zor bir yarışma o psikolojiye hazır değilim. Yarışmada en sevdiğim arkadaşım Ebru. Favorilerim Ebru ve Uğur ama Serhat finale kadar gider.

yenicag-masterchef-berker3.jpg

“NİŞANLIMLA AYRILDI, SEVGİLİM OLABİLİR”

Kıbrıs Kilitkayalı’yım. Köy bizim (Gülüyor) Evli değilim, nişanlım vardı anlaşamadık ayrıldık. Sevgilim olabilir sanki, O soru işareti olarak kalsın. En büyük hedefim Türk mutfağını daha ileri taşımak. Çalışmalara da başladım. Kitap çıkarmayı düşünüyorum. Bundan sonra da öğretmenliğe devam edeceğim. MasterChef’e tekrar katılmak isterim.”

yenicag-masterchef-berker4.jpg

“MASTERCHEF’TE AŞK VAR”

Bu sezon MasterChef yarışmasında yer alan Berker’den çok konuşulacak bir itiraf geldi. Bartu Küçükçağlayan ve Melikşah Altuntaş’ın 'Mücbir Sebepler' programına katılan Berker, "MasterChef’te aşk var" dedi.

MasterChef yarışmasından elenen Berker, Bartu Küçükçağlayan’ın "MasterChef’te aşk var mı?" sorusuna "Evet, var. Hatta kavuşmaya az kaldı" cevabını verdi. Berker’in bu açıklaması olay oldu.

yenicag-masterchef-berker5.jpg

SÜRPRİZ İKİLİ UĞUR VE TANYA MI? 

Berker’in sürpriz aşk açıklaması kısa sürede olay oldu. ‘Kavuşmalarına az kaldı’ sözleri diskalifiye olan Uğur ve Tanya aşk mı yaşıyor sorusunu akıllara getirdi.

Yarışma boyunca çok yakın olan Uğur ve Tanya’nın aşk yaşadığı haberleri daha önce de gündeme gelmişti. Acun Ilıcalı'nın Uğur’un diskalifiye olduğunu açıklaması ve Berker'in 'kavuşmalarına az kaldı' sözleri Tanya ve Uğur aşkı olarak yorumlandı.

yenicag-masterchef-berker7.jpg

Tanya yarışmaya katıldığında Ulaş Mullacuma ile nişanlıydı. Çiftin yarışmada devam ederken mi, yoksa yarışmadan sonra mı ayrıldığı merak konusu oldu.

yenicag-masterchef-berker8.jpg

(Kaynak: Milliyet)

 

Günün Karikatürü
Yeniçağ karikatur / Emre Ulaş