Thodex ve Vebitcoin’den sonra bu platforma da ulaşılamıyor. Firmadan açıklama geldi

Thodex ve Vebitcoin’den sonra bu platforma da ulaşılamıyor. Firmadan açıklama geldi
Kripto para borsasında bir şok daha yaşanıyor. Thodex ve Vebitcoin’in GLDX Token için alım satım işlemlerinin durdurulduğu açıklandı. Yatırımcılar paralarını geri alamazken, platforma erişim sağlanamamaya başladı.

Kripto para piyasasında Thodex ve Vebitcoin şaşkınlığı yaşanırken, şimdi de GLDX Token için alım satım işlemleri durduruldu. Yatırımcılar paralarını geri alamazken, platforma erişim sağlanamamaya başladı.

Kripto para alım satım platformu Goldexco.in ise konuyla ilgili internet sitesinde yayınladığı açıklamada, "mükerrer işlemleri ve sistemsel problemleri giderici çalışmalar başlatıldığını ve herhangi bir kaybın söz konusu olmadığını" duyurdu.

Açıklama şöyle:

“23.04.2021 Saat 19.20 de açılışını yaptığımız Gldx Token''in alım satımında siz değerli kullanıcılarımızın da şahit olduğu gibi sistemsel problem yaşanmıştır. Gece boyu yapılan incelemeler sonucu bazı hesaplar da mükerrer işlemler tespit edilmiştir. Hem piyasa yapıcı hem de piyasa alıcı tarafında her hangi bir hak kaybına sebep olmamak için 23.04.2021 saat 19.20 den itibaren yapılan tüm işlemler geri çevrilecektir. Bu işlemler sadece Gldx Token için yapılacaktır. Diğer tüm alım satımlar aktiftir.

“BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN”
Kullanıcılarımızın tüm varlıkları soğuk cüzdandadır. Herhangi bir kayıp söz konusu değildir.

Dileyen kullanıcılarımızın talep etmeleri doğrultusunda yapmış oldukları yatırım miktarı taraflarına iade edilecektir. Sistemimiz de gerekli iyileştirmeler yapıldıktan sonra Gldx Token''in tekrar alım satıma açılacağını tüm kullanıcılarımıza bildiririz. Bizi takip etmeye devam edin. Goldexco.in Ailesi.”

Kaynak: Duvar

İlgili Haberler