Aras Bulut İynemli'nin oyuncu abisi Orçun İynemli hakkında olay iddia. Eşi suç duyurusunda bulundu

Ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli'nin kendisi gibi oyuncu olan ağabeyi Orçun İynemli'nin eşi Eda İynemli, eşi tarafından darp edildiğini belirterek suç duyurusunda bulundu. Eda İynemli, eşinin evde uyuşturucu madde yetiştirip kullandığını da ihbar edince emniyet harekete geçti.

Aras Bulut İynemli'nin oyuncu abisi Orçun İynemli hakkında olay iddia. Eşi suç duyurusunda bulundu

Ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli'nin kendisi gibi oyuncu olan ağabeyi Orçun İynemli'nin eşi Eda İynemli iddialarıyla gündeme geldi.

640xauto.jpg

Eda İynemli eşi tarafından darp edildiğini belirterek suç duyurusunda bulundu ve eşi hakkında suçlamalarda bulundu. İfadesinde eşinin kendisini darp ettiğini, aynı zamanda evde uyuşturucu madde imal ederek kullandığı ihbarında bulundu. Emniyet güçleri ihbar üzerine savcılık izniyle söz konusu ikamette arama izni aldı.

640xauto-2.jpg

Eşinin, "Beni darp edip evde uyuşturucu üretiyor" denilen Orçun İynemli'nin ikametine giden emniyet güçleri yaptıkları aramada evin içerisinde saksılarda yetişmek üzere uyuşturucu madde ele geçirdi. Uyuşturucu maddelerle birlikte gözaltına alınan oyuncu ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

640xauto-1.jpg

POLİS BASKININDA SAKSILARDA YAKALANDI

Sabah'ta yer alan habere göre; emniyette alınan ifadesinin ardından adliyeye getirilen oyuncu savcılığa ayrı bir ifade verdi. İfadesinde evinde uyuşturucu madde yapmayı denediğini söyleyen ünlü oyuncu, maddeleri satmak için değil kullanmak amacıyla yaptığını ifade etti.

17865974-728xauto.jpg

Çıkan maddelerin tümünün esrar maddesi olduğunu söyleyen Orçun İynemli, uyuşturucu satışından elde edeceği paraya ihtiyacının bulunmadığını, oyunculuk, yönetmenlik ve ses sanatçılığından para kazandığını belirtti. Haftada iki üç kez madde kullandığını bağımlı olduğuna dikkat çeken İynemli, "Bağımlıyım tedavi olmak istiyorum" dedi.

aras-9888.jpg

ADLİ KONTROL ALTINA ALINDI

Savcılık ifadesi sonrası tutuklanması talebiyle nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğine çıkarılan oyuncu eşinin tartışma sonrası şikayetçi olduğunu ve bu durumdan pişman olduğunu kendisinin kullanıcı olduğunu belirtti. Hakimlik oyuncunun adli kontrol altına alınarak yurt dışına çıkışını yasaklayarak her cumartesi günü karakola imza vermesine karar verdi.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar