Bestemsu Özdemir estetik iddialarına isyan etti

Ünlü oyuncu Bestemsu Özdemir, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Gazetecilerle ayaküstü sohbet eden Özdemir, hakkında çıkan estetik iddialarına isyan etti.

Bestemsu Özdemir estetik iddialarına isyan etti

Oyuncu Bestemsu Özdemir, Nişantaşı City's'de görüntülendi. Giyim tarzı ve çantasıyla dikkat çeken oyuncu, "Bir moda danışmanınız var mı?" sorusuna yanıt verdi.

6538e3ea86b24a16804e1b90.jpg

"EN ÇOK HARCAMAM DERİ CEKET VE AYAKKABI"

"Kimseye danışmıyorum, kendi kendime hallediyorum. Çantam bu ara çok popüler, Dubai'den aldım. Kıyafette marka takıntım yok. Daha çok vintage seviyorum. Ayakkabı, çanta dışında güncel bir şey almıyorum. Yurt dışında da vintage mağazaları dolaşıyorum. En çok harcamam deri ceket ve ayakkabı için oluyor."

Özdemir, "Bu tarzı yeni mi oluşturdunuz?" sorusuna, "Kalem etek giyip de çıkabiliyorum, günlük modumla alakalı. Topuklu ayakkabı seviyorum. Spor ayakkabı benlik değil" ifadelerini kullandı.

6538e65786b24a16804e1bae.jpg

"16 YAŞINDAKİ FOTOĞRAFIMA 'ESTETİK' DENMESİ KOMİK"

"Estetik yaptırmıyorum çünkü oyuncu mimiksiz olmaz" sözlerinden sonra eski fotoğrafı ortaya çıkan Özdemir hakkında "Estetik yaptırmış!" yorumları dikkat çekmişti.

6538e5cd86b24a16804e1ba2.jpg

Ünlü oyuncu, "Sadece dişlerimi yaptırdım. Dudaklarım o yüzden bir tık öne çıktı. 16 yaşındaki fotoğrafımı koyup, 'Estetik yaptırdı' demeleri komik. Şu an 32 yaşındayım, yüzüm değişiyor. Annem ortada ona benziyorum. Estetik yaptırmadığım belli. Mimik yapabiliyorum. Estetik yaptırmadım, yaptırmayacağım" ifadelerini kullandı.

Bestemsu Özdemir, adının anıldığı meslektaşı Burak Deniz ile ilgili soruları ise "Kolay gelsin, iyi günler diliyorum" diyerek cevapsız bıraktı.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar