"İki kızım da Erdoğan aşığı" diyen engelli vatandaş "650 TL ile geçiniyorum dedi. Meral Akşener cevap verdi. "Sen buna devam et"

"İki kızım da Erdoğan aşığı" diyen engelli vatandaş "650 TL ile geçiniyorum dedi. Meral Akşener cevap verdi. "Sen buna devam et"

Kahramanmaraş'ta esnaf ziyareti gerçekleştiren İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve ve bir vatandaşın diyaloğu dikkat çekti.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Kahramanmaraş''ta esnaf ziyaretlerine devam etti. Akşener, gerçekleştirdiği esnaf ziyaretinin ardından vatandaşlarla da sohbet gerçekleştirdi.

Akşener, yüzde 80 engelli olan vatandaş ile sohbet etti. Engelli kartını gösteren vatandaş, şu ifadeleri kullandı:

“Ben 650 milyon aylık engelli maaşı alıyorum. Hoş geldiniz, sefa geldiniz, ayağınıza sağlık. Ben bir propaganda yapmıyorum. Allah’a çok şükür 2 tane de kızım var. Erdoğan aşığı… Hiç şeyi yok. Maskemi de takmadım ki tanısınlar. 650 milyon maaşımla Allah’ıma binlerce şükürler olsun geçinip gidiyorum. Ben 47 yaşındayım, bundan 20 yıl önceki Türkiye’nin halini biliyorum… Allah’a çok şükürler olsun, verdiği nimetlere şükürler olsun, hamdolsun ki bugünlerdeyiz. Biz bugünlere daha kötü günlerden geldik.”

Akşener ise bu söylemlerin üzerine, “650 lirayla harika bir hayat yaşıyormuşsun. Ne kadar güzel. Sen buna devam et” şeklinde yanıt verdi.

İşte o anlar:

İlgili Haberler