Julio Sezar'dan Jorge Jesus açıklaması. Brezilya milli takımı için arabuluculuk yaptı mı?

Julio Sezar'dan Jorge Jesus açıklaması. Brezilya milli takımı için arabuluculuk yaptı mı?
Brezilya Milli Takımı’nın eski kalecisi Julio Cesar, Brezilya Futbol Federasyonu ve Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus arasında arabuluculuk yaptığı yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Julio Cesar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:
“Uluslararası basında, teknik direktör Jorge Jesus''un işe alınmasında arabuluculuk yapmak için Brezilya Futbol Konfederasyonu (CBF) temsilcisi olarak Lizbon''a geleceğimi yazdılar. Gerçeğe karşılık gelmeyen bir bilgi olmasının yanı sıra benim yıllardır Lizbon’da yaşadığımı hatırlatmak isterim.”

‘BANA BU KONUDA ULAŞILMADI’
“Öncelikle şunu açıklığa kavuşturmak istiyorum ki ilk başta CBF’den hiç kimse bu konuda benden herhangi bir yardım veya arabuluculuk talebinde bulunmadı. Tekrar söylüyorum, ben oranın temsilcisi değilim. Profesyonel kariyerini Brezilya Milli Takımı''nda yapmış, harika dostları olan bir sporcuyum sadece…”

‘YARDIM İSTENİRSE DESTEK VERİRİM’
“Eğer bir noktada ve bir gün CBF Başkanı Ednaldo Rodrigues''in herhangi bir durumda yardımıma ihtiyacı olursa, yardım edeceğim, çünkü Brezilya futbolu benim tutkum. Bu durum henüz gerçekleşmedi. Jorge Jesus ile ilgili olarak, o değer verdiğim, bir arkadaşım, Benfica''da koçumdu ve harika bir ilişkim olan bir insan…”

İlgili Haberler