Deniz Akkaya Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra'yı topa tuttu. ''Arsızlık ve yüzsüzlük bunlarda ata sporu olmuş''

Deniz Akkaya Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra'yı topa tuttu. ''Arsızlık ve yüzsüzlük bunlarda ata sporu olmuş''
Dilan Polat ve Engin Polat'ın tutuklanmasının ardından Deniz Akkaya paylaşımlarda bulundu. Daha önce de davalık olduğu Selin Ciğerci ve eski kocasını hedef alan Akkaya, paylaşımlarıyla dikkat çekti.

Vergi kaçırma ve kara para aklama iddiaları ile gündeme gelen ve mal varlıklarına el konulan Dilan Polat ve eşi Engin Polat'ın da içinde olduğu çok sayıda isim tutuklandı. Kara para aklama iddiaları ile gündeme gelen bu isimler sonrası Selin Ciğerci ve eski eş Gökhan Çıra da çeşitli iddialarla gündeme geldi.

640xauto-001.webp

Gazeteci Murat Ağırel, Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra hakkında kara para aklama iddialarında bulundu. Deniz Akkaya ise bu yayınları izleyerek bir dönem kavga ettiği Ciğerci'yi hedef aldı.

640xauto-1-001.webp

"AÇIKLAMAYA CEVAP VER"

Akkaya "Gökhan Çıra beş parasız adamdı, nereden kazandığını ben nereden bileyim diyor. Vallahi biz de bilemiyoruz cevap da yok Dilan Polat cevabı gibi bunları da Allah çok seviyor belli ki" dedi.

640xauto-2-001.webp

Selin Ciğerci ve eski kocası Gökhan Çıra'yı hedef gösteren Deniz Akkaya "Sen önce bu merdiven altı ürünlerinle ilgili olarak açıklamaya cevap ver" dedi.

640xauto-3.webp

640xauto-4.webp

İlgili Haberler