Gerekirse simit yenecek dedikten sonra Hülya Avşar bakın ne yemeye gitti! İsmail Saymaz'dan olay gönderme

Gerekirse simit yenecek dedikten sonra Hülya Avşar bakın ne yemeye gitti! İsmail Saymaz'dan olay gönderme

Hülya Avşar’ın “Gerekirse simit yenecek ama bugünleri de kolay atlatacağız” sözlerinin ardından gittiği mekan ortaya çıktı.

Hülya Avşar’ın “Gerekirse simit yenecek ama bugünleri de kolay atlatacağız” sözleri tartışılmaya devam ediyor.

Şarkıcı Hülya Avşar magazin muhabirlerinin ''ekonomi'' sorusu üzerine, "Ekonomik krizin herkese ve her kesime mutlaka yansıması oluyor. Bu saatten sonra simit mi yiyeceğiz falan diyorlar. Gerekirse yenecek ama bu günler de biraz kolay atlatılacak" sözleri büyük tepki görmüştü.

"ET YEMEKLERİYLE MEŞHUR LÜKS RESTORAN"

Avşar, açıklamalarının ardından et yemekleriyle ünlü Ankara''daki lüks bir mekana yemeğe gitti. Restoran hesabından yapılan paylaşımda "Kıymetli sanatçı dostumuz sayın Hülya Avşar''ı mekanımızda ağırlamanın onurunu yaşadık" ifadelerine yer verildi."MENÜMÜZDE SİMİT BULUNMAMAKTADIR"

Paylaşımın ardından iddiaya göre mekan sahibine birçok yurttaştan menünüzde "simit var mı" sorusu geldi. Restoran sahibi, gelen tepkilerin ardından sosyal medya hesabından yaptığı başka bir paylaşım ile dikkat çekti. Paylaşımda "Menümüzde simit bulunmamaktadır" ifadeleri kullanıldı.
"HÜLYA AVŞAR EVİNE HUZURLA DÖNEBİLİR"

“Simit yenecek” tartışmalarına Gazeteci İsmail Saymaz da katıldı. Twitter hesabından paylaşım yapan Saymaz, Hülya Avşar’a göndermede bulundu.

Saymaz, “Neyse ki ekonomi düzeldi ve Hülya Avşar simit yemek zorunda kalmayacak. Halk Ekmek büfesi önünde sıra bekleyenler eve huzur içinde dönebilir artık” ifadelerini kullandı.

İlgili Haberler