Beşiktaş Başkan adayı Fuat Çimen'den mevcut başkan Ahmet Nur Çebi'ye çok sert gönderme

Beşiktaş Başkan adayı Fuat Çimen'den mevcut başkan Ahmet Nur Çebi'ye çok sert gönderme
Beşiktaş Başkan adayı Fuat Çimen, Ahmet Nur Çebi'nin yeniden aday olması üzerine çok sert bir açıklama yaptı.

Ahmet Nur Çebi''nin, "“Bana yapılan perde ardındaki tüm oyunların, telaffuzların, beni düşürmek istenen durumların ardında bu var. Beşiktaş topluluğunun değerli üyelerinin bilmesini istediğim bir şey var, bu duruma sizler çanak tutmayın. Birilerinin niyeti buraya tekrar gelip hortumlamak tu . Ben buna müsaade etmeyeceğim. Bunun için tekrar adayım. İnşallah bundan sonra da benim zihniyetimde buraya adaylar ve talipler çıkacaktır.” açıklaması üzerine Fuat Çimen sosyal medya hesabından Ahmet Nur Çebi''ye adeta hesap sordu.

Fuat Çimen, "Peki BJK’nın hortumlanan paraları ve hakları geri alınsın diye açılan davalara neden BJK çıkarlarına aykırı müdahilsiniz?" diyerek mevcut başkan Çebi''ye hesap sordu.

İşte Fuat Çimen''in o açıklaması:

Sayın Başkan bu sözlerle adaylığını açıkladı" Birilerinin niyeti buraya tekrar gelip hortumlamak. Ben buna müsaade etmeyeceğim. Bunun için tekrar adayım” Peki BJK’nın hortumlanan paraları ve hakları geri alınsın diye açılan davalara neden BJK çıkarlarına aykırı müdahilsiniz?

Divan’da haftaya açacağım dediğiniz o meşhur 12 davayı neden hala açmadınız? Sayın başkan herkesin akıl, hafıza ve zekasını önemsemeden şimdi her şeyi unutun yine aynı şeyi deneyin farklı sonuç bekleyin diyor. Matruşka yönetimlerin en küçük parçası hala çözüm olabilir mi?

Beki sayın başkan siz Beşiktaş Hortumlanırken 2. Başkan değil miydiniz? İcra Kurulu Başkanlığı, İhale Komisyonluğu Başkanlıkları görevlerinde değil miydiniz? Bu yüzden mi hortumlanan paralara karşı açılan davalara karşı örtbas için müdahilsiniz?

Bilinmelidir ki, dert hortumlanmayı engellemek değil, hortumlananları örtbas için yeni süre almak. BJK Genel Kurulunda bu kez “doğru” kazanacak. Bu makus talihi BEŞİKTAŞLI GENEL KURUL ÜYELERİ ile değiştireceğiz. Ve sorumlularını önce ibra etmeyeceğiz sonra yargı yoluna gideceğiz!

 

 

İlgili Haberler